Miminka myjeme s láskou

Mytí dětské pokožky má svá specifika. Novorozenci a kojenci mají tenčí kůži, která snadněji propouští vodu i ostatní látky, s nimiž přijde do styku. Péče o dětskou pokožku je proto důležitá už od novorozeneckého věku.

Po příchodu z porodnice nemusí maminky svá miminka mýt každý den a už vůbec ne mýdlem. Ovšem někdy najdeme v plence takovou spoušť, že to bez nějakého toho mycího výrobku nejde. Velmi důležitým krokem dětské hygieny je také mytí vlásků batolat či malých dětí. Správnou péčí o pokožku hlavy svých dětí se můžete zbavit kojeneckých stroupků a loupající se kůže na dětské hlavě.

Miminkům dělá koupel v teplé vodě dobře, protože se v ní cítí jako u mámy v bříšku. Proto se už od narození stává z koupání dětí rituál. Na tom, aby byl co nepříjemnější, už 50 let velmi precizně pracují laboratoře německé značky Sebamed. I proto je tato kosmetika v Evropě velmi oblíbená, jak u dospělých, kteří na ní vyrostli, tak i u dětí, které jsou na používání mycích a kosmetických přípravků velmi citlivé.

Dětskou pěnovou koupel i dětský šampon Baby Sebamed si děti – a tím pádem i maminky – oblíbily. Oba produkty jsou výborně snášeny ekzematiky a podporují tvorbu i obnovu přirozeného ochranného pláště kůže, který se vyvíjí v prvních měsících života. A hlavně: tím, že jsou výjimečně šetrné a jemné, nepálí v očích. Kdo by nechtěl mít spokojené vykoupané miminko jako z cukrkandlu? Nezapomeňte, že děti by kupovaly Sebamed.

Chci vyzkoušet!